Na czym można się dorobić?


Na czym można się dorobić? Pewnie nieraz wielu z was zastanawiało się na czym da się dorobić. I przy tym oczywiście za bardzo się nie napracować. Wielu twierdzi, iż najlepszym sposobem ku łatwemu wzbogaceniu się jest handel. Jest nawet przysłowie „Lesze deko handlu, niż kilo roboty”. Łatwo zarobić można również kupując tanio akcje spółek, które w niedługim czasie zyskują gwałtownie na wartości. Proces ten jest jednak obarczony sporym ryzykiem. Raz może się nam udać dobrze przewidzieć los spółki, zaś innym razem możemy stracić to, co zyskaliśmy. To trochę jak loteria (oczywiście nie dla wszystkich). Na czym można się dorobić? Są osoby, które twierdzą, że łatwo można zarobić, tylko oszukując i kombinując. Tej tezy nie będziemy promować i polecać 🙂 Łatwo zarobić można zakładając na przykład biznes, na który jest popyt, a nie istnieje jeszcze wiele firm na rynku, zajmujących się danymi usługami. Na początku XXI bardzo prężnie rozwijającymi się branżami była branża informatyczna i telefoniczna. Firmy, które wówczas zakładano, szybko zyskiwały zarobek i miały spore „wzięcie”. Każdy bowiem chciał mieć swoją stronę w Internecie i dać własnej firmie szansę rozwoju na skalę globalną.

Na czym można się dorobić? Jeśli miałbym wymienić dziedziny biznesu, na których łatwo się dorobić, ale niełatwo w nie wejść to byłyby to szczególnie:

na czym można się dorobić– skup i sprzedaż złomu,
– branża budowlana (budowa i remonty),
– branża informatyczna (sprzedaż sprzętu oraz różnych usług),
– branża nieruchomości (pośrednictwo w sprzedaży mieszkań i domów),
– branża finansowa (udzielanie pożyczek lub inwestowanie i pomnażanie pieniędzy klientów),
– handel autami i maszynami rolniczymi lub budowlanymi,
– pośrednictwo w sprzedaży reklam, usług itp.
– produkcja sprzętu elektronicznego, farmaceutyków, suplementów itp.,
– wynajem urządzeń, infrastruktury informatycznej, maszyn np. budowlanych, mieszkań itp.,
– zostanie znanym piłkarzem, chirurgiem, lekarzem specjalistą, prawnikiem, dyrektorem, prezesem, członkiem zarządu,
– dorwanie się do stołka w rządzie lub samorządach lokalnych i kręcenie lodów przy przetargach :).

Nie ma co ukrywać, że największe pieniądze są tam, gdzie coś się buduje i gdzie są pieniądze na inwestycje. Pieniądz rodzi pieniądz, stąd też najlepszy biznes jaki został wymyślony przez człowieka to pożyczanie pieniędzy na procent. Królują w tym banki, ale istnieją już portale z tzw. pożyczkami społecznościowymi, gdzie inwestować może każdy nawet z małym kapitałem. Jedno jest pewne – aby łatwo i szybko się dorobić, niezbędny jest dobry pomysł i umiejętność przekucia go w realny zysk.

Tagi:

  • jak sie dorobic
  • na czym się dorobić
  • jak dorobić
  • na czym mozna sie dorobic
  • jak się dorobić pieniędzy
  • jak sie szybko dorobic
  • jak dorobic sie pieniedzy
  • jak szybko sie dorobic
  • jak mozna dorobic

Related Posts

Sprzedaż starych obrazów

Otóż przeglądałem ostatnio allegro, bo chciałem sprawdzić wartość jakiejś monety z XIX wieku. Monety owej nie znalazłem, ale za to trafiłem na pewnego sprzedawcę. Sprzedawca ten ma wystawionych od 1 zł i bez ceny minimalnej kilkadziesiąt starych obrazów olejnych. O dziwo na każdy, nawet najbardziej badziewny obrazek znajdują się chętni. Są to, jak zapewnia sprzedawca, […]

Read More

Co można zrobić z milionem złotych?

Co można zrobić z milionem złotych? Czy milion złotych na koncie faktycznie wystarczy do końca życia tak, aby już nie musieć pracować? Załóżmy, że w jakiś sposób nagle na Twoje konto trafia milion polskich złotych. Nieważne jak – mógł to być spadek, bo bogatym wujku czy wygrana w konkursie. Po pierwsze to większość ludzi od […]

Read More
Na stronie tej prezentowane będą artykuły opisujące różne sposoby zarabiania pieniędzy. Analizom poddane zostaną różnorodne oferty promocji bankowych, programy partnerskie, sposoby na biznes internetowy oraz stacjonarny itp.