Jak zarobić 700 zł zakładając darmowe konto bankowe?






Jak zarobić 700 zł zakładając darmowe konto bankowe? We wpisie tym będzie mowa o koncie w BZ WBK, które przy aktywnym korzystaniu z niego przez 10 miesięcy oferuje zwrot środków w wysokości nawet 700 zł. Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach możemy korzystać z wielu darmowych usług bankowych, zwłaszcza darmowego konta bankowego. Oczywiście nadal w wielu bankach płaci się za prowadzenie konta bieżącego, co oczywiście jest troszkę niemądre, biorąc pod uwagę fakt, że na rynku usług bankowych panuje obecnie bardzo duża konkurencja, a banki starają się zaoferować swoim klientom jak najlepsze warunki. Warto jednak również zauważyć, że banki, które pobierają opłaty od swoich klientów doskonale wiedzą, że zawsze znajdą się tacy klienci, którym albo nie będzie chciało się zmieniać banku, albo też opłaty te nie będą przeszkadzać. Trzeba jednak przyznać, że zdecydowana większość z nas uważa, że darmowe konto bankowe powinno być standardem. Każdy dobry bank powinien więc taką opcję w ramach swoich usług oferować.

Jeżeli zatem denerwują nas opłaty w obecnym banku, które wcale nie są niskie w skali roku, albo też chcemy założyć swoje pierwsze konto bankowe, wówczas warto dokładnie przejrzeć oferty poszczególnych placówek bankowych i warto wybrać dla siebie darmowe konto bankowe, za które nie trzeba będzie płacić ani grosza. Tak więc pod tym względem wyróżnia się szczególnie oferta w banku BZ WBK. Nie dość, że konto jest darmowe (prowadzenie konta, karta bankomatowa i zbliżeniowa, wypłaty, przelewy i polecenie zapłaty) to dodatkowo za aktywne korzystanie z niego bank zapłaci nam aż 700 zł. Jest to prawdopodobnie jedna z ostatnich tak korzystnych promocji bankowych jakie pojawią się w tym , a może i w przyszłym roku. Tak więc, jak dają to trzeba brać, bo warunki otrzymania bonusu wcale nie są wyśrubowane.

Warunki otrzymania 700 zł bonusu po założeniu konta w BZ WBK

jak zarobić 700 zł zakładając darmowe konto bankoweNa wspomniane Konto Godne Polecenia wpłacać należy 1000 zł miesięcznie (emerytura, renta, wynagrodzenie lub własny przelew z innego konta opatrzony tytułem „wynagrodzenie”), zrealizować 3 przelewy miesięcznie oraz dokonać transakcji kartą na minimum 300 zł. Ponieważ każdy z nas dokonuje jakichś przelewów przez internet np. kupując na allegro, więc wykonanie 3 przelewów nie powinno być trudne. Wydanie 300 zł płacąc kartą to też nie problem jeśli i tak regularnie robimy zakupy, choćby spożywcze. Dotrzymanie tych warunków kwalifikuje się do comiesięcznych zwrotów w wysokości 50 zł, co daje 500 zł po 10 miesiącach. Kolejne 200 zł otrzymasz jeśli przez okres 10 miesięcy będziesz spełniać podane wyżej warunki oraz zrealizujesz jedno polecenie zapłaty (może być to np. opłata abonamentowa za telefon). Promocja dostępna jest dla osób, które przez ostatni rok nie miały konta w Banku Zachodnim WBK. Złożyć wniosek o otwarcie tego konta można pod tym linkiem. Czy warto? 700 zł w skali 10 miesięcy to więcej niż można zarobić w tym samym czasie wpłacając 15000 zł na lokatę z najlepszym dostępnym dziś oprocentowaniem, więc na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Oferta ważna była tylko do 11 listopada 2013 roku.

Inne wpisy:

Related Posts

500 zł na dziecko od 2016 roku

Autor

4 kwietnia 2016

Na czym zarobić

500 zł na dziecko od 1 kwietnia 2016 roku z programu Rodzina 500 Plus. Ostatnio w naszej barwnej polskiej polityce pojawił się bardzo kontrowersyjny pomysł, a mianowicie jest to projekt 500 złotych na dziecko. Program Rodzina 500 plus to systemowe wsparcie polskich rodzin. Zgodnie z projektem, z pomocy mogą skorzystać rodzice oraz opiekunowie dzieci do […]

Read More

Co można zrobić z milionem złotych?

Co można zrobić z milionem złotych? Czy milion złotych na koncie faktycznie wystarczy do końca życia tak, aby już nie musieć pracować? Załóżmy, że w jakiś sposób nagle na Twoje konto trafia milion polskich złotych. Nieważne jak – mógł to być spadek, bo bogatym wujku czy wygrana w konkursie. Po pierwsze to większość ludzi od […]

Read More
Na stronie tej prezentowane będą artykuły opisujące różne sposoby zarabiania pieniędzy. Analizom poddane zostaną różnorodne oferty promocji bankowych, programy partnerskie, sposoby na biznes internetowy oraz stacjonarny itp.