Jak zarobić 700 zł zakładając darmowe konto bankowe?


Jak zarobić 700 zł zakładając darmowe konto bankowe? We wpisie tym będzie mowa o koncie w BZ WBK, które przy aktywnym korzystaniu z niego przez 10 miesięcy oferuje zwrot środków w wysokości nawet 700 zł. Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach możemy korzystać z wielu darmowych usług bankowych, zwłaszcza darmowego konta bankowego. Oczywiście nadal w wielu bankach płaci się za prowadzenie konta bieżącego, co oczywiście jest troszkę niemądre, biorąc pod uwagę fakt, że na rynku usług bankowych panuje obecnie bardzo duża konkurencja, a banki starają się zaoferować swoim klientom jak najlepsze warunki. Warto jednak również zauważyć, że banki, które pobierają opłaty od swoich klientów doskonale wiedzą, że zawsze znajdą się tacy klienci, którym albo nie będzie chciało się zmieniać banku, albo też opłaty te nie będą przeszkadzać. Trzeba jednak przyznać, że zdecydowana większość z nas uważa, że darmowe konto bankowe powinno być standardem. Każdy dobry bank powinien więc taką opcję w ramach swoich usług oferować.

Jeżeli zatem denerwują nas opłaty w obecnym banku, które wcale nie są niskie w skali roku, albo też chcemy założyć swoje pierwsze konto bankowe, wówczas warto dokładnie przejrzeć oferty poszczególnych placówek bankowych i warto wybrać dla siebie darmowe konto bankowe, za które nie trzeba będzie płacić ani grosza. Tak więc pod tym względem wyróżnia się szczególnie oferta w banku BZ WBK. Nie dość, że konto jest darmowe (prowadzenie konta, karta bankomatowa i zbliżeniowa, wypłaty, przelewy i polecenie zapłaty) to dodatkowo za aktywne korzystanie z niego bank zapłaci nam aż 700 zł. Jest to prawdopodobnie jedna z ostatnich tak korzystnych promocji bankowych jakie pojawią się w tym , a może i w przyszłym roku. Tak więc, jak dają to trzeba brać, bo warunki otrzymania bonusu wcale nie są wyśrubowane.

Warunki otrzymania 700 zł bonusu po założeniu konta w BZ WBK

jak zarobić 700 zł zakładając darmowe konto bankoweNa wspomniane Konto Godne Polecenia wpłacać należy 1000 zł miesięcznie (emerytura, renta, wynagrodzenie lub własny przelew z innego konta opatrzony tytułem „wynagrodzenie”), zrealizować 3 przelewy miesięcznie oraz dokonać transakcji kartą na minimum 300 zł. Ponieważ każdy z nas dokonuje jakichś przelewów przez internet np. kupując na allegro, więc wykonanie 3 przelewów nie powinno być trudne. Wydanie 300 zł płacąc kartą to też nie problem jeśli i tak regularnie robimy zakupy, choćby spożywcze. Dotrzymanie tych warunków kwalifikuje się do comiesięcznych zwrotów w wysokości 50 zł, co daje 500 zł po 10 miesiącach. Kolejne 200 zł otrzymasz jeśli przez okres 10 miesięcy będziesz spełniać podane wyżej warunki oraz zrealizujesz jedno polecenie zapłaty (może być to np. opłata abonamentowa za telefon). Promocja dostępna jest dla osób, które przez ostatni rok nie miały konta w Banku Zachodnim WBK. Złożyć wniosek o otwarcie tego konta można pod tym linkiem. Czy warto? 700 zł w skali 10 miesięcy to więcej niż można zarobić w tym samym czasie wpłacając 15000 zł na lokatę z najlepszym dostępnym dziś oprocentowaniem, więc na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sobie sam. Oferta ważna była tylko do 11 listopada 2013 roku.

Related Posts

Jak zdobyć 100,000 złotych?

Autor

11 maja 2018

Na czym zarobić

Dziś tak bardziej teoretycznie, bo wykonałem i przedstawię trochę obliczeń matematycznych. Pytanie brzmi: jak długo i po ile trzeba oszczędzać miesięcznie, aby stać się posiadaczem 100,000 złotych na koncie? Założenie jest proste. Startujesz z 1000 zł na koncie oszczędnościowym, którego oprocentowanie wynosi np. 3%. Niekoniecznie musisz te pieniądze trzymać na koncie oszczędnościowym, ale możesz lokować […]

Read More

Jak bezpiecznie ulokować pieniądze?

Autor

5 lutego 2017

Na czym zarobić

Jak bezpiecznie ulokować pieniądze? Czy istnieje coś takiego jak bezpieczne inwestowanie? To bardzo dobre pytanie. Udało mi się ostatnio porozmawiać ze znajomym, który jest doradcą indywidualnym w biurze maklerskim. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, a mianowicie przede wszystkim tego, że każda inwestycja, które on oferuje wiąże się z dużym ryzykiem. Niestety, wiele osób nie zdaje […]

Read More
Na stronie tej prezentowane będą artykuły opisujące różne sposoby zarabiania pieniędzy. Analizom poddane zostaną różnorodne oferty promocji bankowych, programy partnerskie, sposoby na biznes internetowy oraz stacjonarny itp.