1 gr opłaty za wystawienie przedmiotu na allegro

Autor

23 października 2014

Na czym zarobić na allegro


Na adres e-mail mojego konta prywatnego na allegro przyszła wiadomość o następującej treści:

Jeżeli dotychczas Twoim głównym doświadczeniem w Allegro było kupowanie, przekonaj się, ile korzyści i przyjemności może Ci dać okazjonalna sprzedaż! Na pewno masz w domu przedmioty, które nie są Ci już potrzebne. Nowe lub używane – mogą być poszukiwane i przydatne dla wielu osób. Do niedzieli masz możliwość wystawiania przedmiotów na Allegro za symboliczną opłatę w wysokości 1 grosza. Tyle samo zapłacisz za dodanie każdego dodatkowego zdjęcia.

Co zyskasz?

  • Zarobisz dodatkowe pieniądze przy minimalnej opłacie za wystawienie.
  • Łatwo pozbędziesz się z domu niepotrzebnych rzeczy.
  • Dasz innym możliwość zdobycia przedmiotów, które wydawały Ci się bezużyteczne.

Myślisz, że trudno zarobić dodatkowe pieniądze? Zalegają Ci w domu niepotrzebne rzeczy?

Zniżka za wystawienie obowiązuje we wszystkich działach z wyjątkiem kategorii: Nieruchomości, Wakacje, Usługi, Samochody, Maszyny rolnicze, Motocykle, Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy, naczepy, Wózki widłowe, Maszyny budowlane.

Sprawdziłem to i rzeczywiście mogę obecnie wystawiać przedmioty z opłatą wynoszącą 1 gr. Drugi grosz allegro pobiera za dodanie zdjęć sprzedawanego przedmiotu. Czyli faktycznie płaci się 2 grosze za wystawienie, bo oferta bez dodanych zdjęć ma mniejsze szanse by przyciągnąć osoby licytujące. Oczywiście jeśli którakolwiek aukcja zakończy się sukcesem to trzeba będzie jeszcze portalowi allegro zapłacić procent od sprzedaży. Nie wiem czy jest to promocja tylko dla wybranych osób czy może takie e-maile otrzymali wszyscy posiadacze kont na tym portalu aukcyjnym. Niemniej jednak, moim zdaniem, z promocji warto skorzystać i wrzucić jakieś przedmioty na sprzedaż. Oferta jest ważna tylko do najbliższej niedzieli.

Related Posts

Zakupy w Chinach, sprzedaż w Polsce

Zakupy w Chinach można śmiało polecić. Wiele osób ostatnimi czasy kupuje tam latarki, smartfony, rożną elektronikę i gadżety. Robi się to za pośrednictwem portali zakupowych, z których najbardziej znane to: http://www.aliexpress.com/ http://www.dhgate.com/ http://www.fasttech.com/ http://www.banggood.com/ http://www.dx.com/ Jakość obsługi dorównuje tej z allegro.pl, a czasem bywa i lepsza. Po co płacić np. za powerbank z allegro 110 […]

Read More

Sprzedaż starych obrazów

Otóż przeglądałem ostatnio allegro, bo chciałem sprawdzić wartość jakiejś monety z XIX wieku. Monety owej nie znalazłem, ale za to trafiłem na pewnego sprzedawcę. Sprzedawca ten ma wystawionych od 1 zł i bez ceny minimalnej kilkadziesiąt starych obrazów olejnych. O dziwo na każdy, nawet najbardziej badziewny obrazek znajdują się chętni. Są to, jak zapewnia sprzedawca, […]

Read More
Na stronie tej prezentowane będą artykuły opisujące różne sposoby zarabiania pieniędzy. Analizom poddane zostaną różnorodne oferty promocji bankowych, programy partnerskie, sposoby na biznes internetowy oraz stacjonarny itp.